Головна » Дмитро Склонний провів вмїздний прийом громадян
Дмитро Склонний провів вмїздний прийом громадян

26 січня 2016 перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний спільно з заступником голови районної ради Миколою Біликом провели виїзний прийом громадян на території Глібківської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління пенсійного фонду України.

Місцевими жителями порушувались питання щодо надання субсидій, забезпечення питною водою, облаштування транспортної зупинки в с.Говори, харчування дітей з першого по четверті класи у школі, доставки хліба у с.Говори, порядку виходу на пенсію вчителям за вислугою років, продовження нарахування пільг дітям-війни, поновлення допомоги одинокій матері, ціни на молоко, виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, ремонту дороги та інші.

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді й рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.

Після виїзного прийому громадян керівники району відвідали об'єкти соціальної інфраструктури села.

«  Січень 2016  »