Головна » Діти - наше майбутнє!
Діти - наше майбутнє!
  6 жовтня 2016 року заступник голови районної державної адміністрації І.В.Морозович взяла участь в обласному семінарі-практикумі координаторів районних/міських/ліцейних рад  лідерів учнівського самоврядування за темою «Реалізація «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді» через форми роботи учнівського самоврядування», який відбувся в Красилівському районному Будинку творчості дітей та юнацтва та в Красилівському НВК «Гімназія та ЗОШ Іст.».  У заході також взяли участь: керівництво Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Красилівського району, працівники управління освіти, молоді та  спорту і районного методичного кабінету,  педагоги районного Будинку творчості дітей та юнацтва,  координатори рад  лідерів учнівського самоврядування  з усіх районів/міст Хмельницької області.
  Семінар-практикум відкрив директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.М.Гончарук. З вітальним словом до всіх присутніх звернулась заступник голови районної державної адміністрації І.В.Морозович. Начальник управління освіти молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації О.М.Заїка ознайомила присутніх з освітнім простором Красилівського району та пріоритетними напрямками розвитку галузі. І. В. Ковтун - методист Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва висвітлила питання «Учнівське самоврядування – шлях до виховання громадянина України». Проектну діяльність учнівського самоврядування Красилівського  району учасникам семінару-практикуму презентували члени районної ради лідерів, учні Антонінської та Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІст. та вихованці Красилівського будинку творчості дітей та юнацтва.
  Презентацію Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ Іст.» провів директор Габельчук Ю.П., а учні гімназії  представили дитячо-юнацьке об’єднання «Квінтада» та провели цікаву, захоплюючу екскурсію по музею «Подільська світлиця».
  Координатори рад  лідерів учнівського самоврядування  з усіх районів/міст Хмельницької області стали учасниками інтерактивної освітньої виставки «Маршрут безпеки», яку  провели педагоги-організатори та лідери учнівського самоврядування Антонінської,  Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ст., Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.
   Завершився захід  онлайн-естафетою «Гімн України єднає всіх!», яку провела педагог-організатор Красилівської ЗОШ І-ІІІст. №4 ім. П.Кізюна М.Ю.Заверуха. В естафеті взяли участь всі учасники семінару-практикуму та учні Красилівських ЗОШ І-ІІІст. №№ 1,3,  НВК«Гімназія та ЗОШ Іст.».
  Семінар-практикум був високо оцінений керівництвом Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості  та керівництвом району.

«  Жовтень 2016  »