Головна » День вишиванки єднає українців
День вишиванки єднає українців
19 травня 2016 року усі небайдужі красилівчани долучилися до проведення загальнонаціонального флешмобу на честь Всесвітнього дня вишиванки. Дякуємо усім хто не залишився осторонь проблеми відродження та розвитку національних традицій.
Вишита сорочка – символ нашої нації, її тисячолітньої історії та мудрості, основною метою заходу є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку – одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість та духовну свідомість. Як показує досвід люди в День вишиванки завжди піднесенні та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. доказом того є прекрасні фото на згадку про цей день.

«  Травень 2016  »