Головна » Делегація з Красилівщини взяла участь в обласних заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності України
24 серпня 2016 року делегація Красилівщини разом із керівництвом району та міста взяли участь в обласних заходах з нагоди 25-ї річниці незалежності України, які відбулись на Площі незалежності міста Хмельницького.
Розпочались урочисті заходи із перегляду трансляції загальнодержавних урочистостей з м. Києва – виступу Президента України Петра Порошенка та військового параду. На урочистостях були присутні голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович. Слово для привітань мали голова обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний та міський голова Олександр Семчишин.
За значний особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку Хмельницької області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм головою облдержадміністрації Олександром Корнійчуком було вручено Подяку прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана голові Красилівської райдержадміністрації Нілі Василівні Островській.
Почесною відзнакою "За заслуги перед Хмельниччиною” була нагороджена Гук Галина Григорівна - директор Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ст.
На майдані Незалежності був розташований святковий намет Красилівського району з презентацією традицій національної культури. В рамках огляду-конкурсу Красилівщина продемонструвала виставку-ярмарку майстрів декоративно-прикладного мистецтва та герби з квітів та злакових культур нашої місцевості.
Далі відбувся обласний святковий концерт фестивалю народної творчості «Ода Україні», присвячений до 25-ї річниці незалежності України, у якому взяли участь народний аматорський ансамбль народної музики «Веретено» Красилівського районного будинку культури та зразковий фольклорний гурт «Родовід» Антонінської дитячої музичної школи.

«  Серпень 2016  »