Головна » Чекаємо від Національного антикорупційного бюро ефективної боротьби з корупцією – Президент

Президент України Петро Порошенко взяв участь у церемонії складання присяги співробітниками Управління спеціальних операцій Національного антикорупційного бюро України. Глава держави привітав спецпризначинців НАБУ зі складанням присяги, побажав успішної боротьби з корупцією та наголосив на великих очікуваннях, які має країна щодо їх діяльності.

Президент зазначив, що «країна, влада і я як Президент чекаємо від Національного антикорупційного бюро рішучої, безкомпромісної і ефективної роботи з викорінення корупції в Україні». Зі свого боку Глава держави гарантував політичну волю та підтримку роботи Антикорупційного бюро, яка забезпечить його ефективну діяльність.

«Наголошую на тому, що зараз ви робите надзвичайно важливу для України справу! Ви маєте продемонструвати ефективність боротьби з корупцією. Держава, в свою чергу, робитиме все можливе для фінансового забезпечення роботи Бюро,  для гідної оплати вашої праці. Я просив би пам'ятати, що в умовах війни, в умовах економічної кризи, влада, платники податків віддають останнє для того, щоб ви мали можливість ефективно виконувати покладені на вас функції», – заявив Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що протягом дев’яти місяців до Національного антикорупційного бюро через відкритий конкурс було обрано 347 осіб серед тисяч бажаючих. Держава створила всі необхідні умови: високе грошове забезпечення, добрий захист, добре озброєння. «БТР тут – це символ того, що ніхто не зупинить детективів Національного антикорупційного бюро і бійців підрозділів спеціальних операцій. НАБУ буде отримувати все необхідне для ефективного виконання своїх функцій», – наголосив Глава держави.

Президент висловив переконання, що успіх НАБУ у боротьбі з корупцією – це відправна точка успіху України на шляху до Євросоюзу, а в найближчій перспективі, уже через декілька місяців, до запровадження безвізового режиму з ЄС.

Президент відзначив, що на Управління спеціальних операцій НАБУ покладено завдання проведення спецзаходів із захоплення озброєних злочинців і забезпечення безпеки учасників кримінального судочинства та безпеки працівників НАБУ. За словами Глави держави, до складу підрозділу увійшли, серед інших, найкращі працівники Служби безпеки України, з величезним досвідом, моральним духом і патріотизмом.

Глава держави звернув увагу на те, що, окрім тестування на знання законодавства, усі кандидати успішно склали тести з фізичної підготовки. «Як мене поінформували, у складі управління є майстри спорту з рукопашного бою, кікбоксингу, дзюдо і самбо, кульової стрільби та інших видів спорту. Добро, я на цьому наголошую, має бути з кулаками, і силова складова аж ніяк не менш  важлива за інші напрямки в роботі Бюро. Я переконаний, що всі ви, хто сьогодні склав урочисту присягу, готові до ефективного виконання покладених на вас завдань, як і інші працівники Бюро», – наголосив Президент.

Захід відбувся на території НАБУ за участі Директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, Заступника Глави Адміністрації Президента України Андрія Таранова, співробітників зазначеного Управління.

«  Лютий 2016  »