Головна » На відпочинок – у «Подолянчик»
На відпочинок – у «Подолянчик»
Щоліта всі батьки намагаються забезпечити своїм дітям гарний відпочинок. Це дозволяє їм набратися сил і приємно провести час. Як і багато років тому, табори для дітей залишаються улюбленим місцем проведення літніх канікул.
Так 10 червня в смт Антонінах розпочав свою роботу дитячий оздоровчий табір «Подолянчик». Багато років поспіль цей позашкільний оздоровчо-виховний заклад забезпечує змістовне дозвілля й відпочинок дітей Красилівського району в літній період. Протягом першої табірної зміни, яка триватиме 21 день, оздоровиться 101 дитина, 95 з яких діти пільгових категорій і діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки оздоровлюватимуться за кошти, виділені з районного бюджету та бюджетів органів місцевого самоврядування. Уперше за останні роки в таборі відпочиватимуть діти з інших районів і міст: з Києва, Хмельницького, Полонського та Теофіпольського районів.
Урочисте відкриття першої табірної зміни пройшло 13 червня. За традицією під звуки Державного Гімну України відбулось підняття Державного Прапора. Згодом 4 дитячі загони, кожен із яких обрав собі назву, девіз і емблему, представили себе.
На свято до дітей прибуло багато гостей. Привітала всіх присутніх на відкритті табору голова районної державної адміністрації Ніла Островська, яка зокрема зазначила: «Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час».
Також зі щирими словами привітань до вихованців і працівників закладу звернулись голова районної ради Василь Пасічник, начальник Управління освіти, молоді та спорту Олена Заїка, які побажали дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору ентузіазму та натхнення в роботі.
Директор ДОТ «Подолянчик» Наталія Куян теж долучилась до вітань, а також висловила вдячність спонсорам. Слід зазначити, що цьогоріч на підготовку ДОТ «Подолянчик, окрім 48, 4 тис. грн із районного бюджету, було залучено 42500 грн спонсорських коштів керівників промислових підприємств, а саме: Маріуш Покора та Сизько А.Б. (СП «Екометал»), Чайчук А.Д. («Красилівський машзавод»), Будяй О.В. (ТОВ «Вікс-Фільтрон»), Головня С.Й. («Атонмаш»), Шаховал А.М. («Красилівмаш»), Полятевич В.Т. (ТОВ «Красиліврембуд»), Сінчук Г.К. (магазин «Будівельні матеріали»), Островський М.К. (магазин «Панорама»), СТОВ «ім.Мічуріна» (Фурман В.В.), ТОВ «Агропартнер-1» (Федченко В.О.), СП «Домашній хліб» (Дудка Д.Ю.), Загаєвський Є.Ю. (ВАСТ «Антонінське»), СК «Промінь» (Терлецька Г.В.), Рибачук А.М. (ТОВ «Серединецьке»), ПП Оцалюк М.П. Завдяки Красилівській міській, Антонінській селищній, Митинецькій, Печеській, Терешківській, Веселівській, Криворудській, Волицькій, Заслучненській, Кременчуківській, Западинській, Яворовецькій Малоклітнянській сільським радам було придбано путівки. До проведення ремонтних робіт долучились працівники освіти, культури та соціальної сфери району.
Свято завершилося дитячими піснями, дзвінкими мелодіями та запальними танцями.
Бажаємо «Подолянчику» гарної та цікавої першої табірної зміни!
Ніна МАСЛОВСЬКА.

«  Червень 2016  »