Головна » проведено вечір пам'яті «В наших серцях вони залишаться назавжди»
проведено вечір пам'яті «В наших серцях вони залишаться назавжди»
  16 лютого 2016 року в читальному залі центральної районної бібліотеки проведено вечір пам'яті «В наших серцях вони залишаться назавжди», присвячений Дню Героїв Небесної сотні. У заході взяли участь  учні 11 – б класу Красилівської ЗОШ I-III ст.№1. Ведучі заходу бібліотекарі відділу обслуговування Олена Мойсеєнок та Наталія Ткачук розповіли про Майдан, який став символом утвердження прагнень українського народу до європейських цінностей,  символом боротьби та свободи, за які віддала життя Небесна сотня - найкращі сини та дочки України. Під час заходу звучали вірші, присвячені Євромайдану та Героям Небесної сотні.  Старшокласники переглянули відеоролики «Правда про Майдан» та «Небесна сотня. Десяток Небесних ангелів» про наймолодших Героїв Небесної сотні. Учасники заходу вшанували Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання. Присутніх в залі було ознайомлено  з матеріалами виставки-реквієм «Їм у віках судилося  безсмертя…», де були представлені матеріали про Героїв Небесної сотні, зокрема про Героїв з Хмельниччини: Сергія Бондарчука - вчителя фізики, голови Старокостянтинівської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»;  Миколу Дзявульського - члена Шепетівського міського комітету Всеукраїнського об’єднання «Свобода»; Олександра Клітинського родом із с.Чернелівці Деражнянського району; Артема Мазура із Хмельницького; Анатолія Корнєєва - сільського голову з с.Руда; Олександра Подригуна з Білогірщини, які загинули на Майдані у Києві; Людмилу Шеремет та Дмитра Пагора, які загинули під час протистояння у м. Хмельницькому.

«  Лютий 2016  »