Головна » 8 жовтня - День юриста!
8 жовтня - День юриста!
Шановні служителі закону!

Від імені  районної  державної адміністрації щиро вітаю вас з професійним святом – Днем юриста!

Вплив юристів на всі політичні та соціально-економічні процеси в державі важко переоцінити. Своєю багатогранною діяльністю, яка за роки незалежності набула нового змісту, ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної держави європейського типу, найбільшою цінністю якої є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

На високу оцінку заслуговує ваша активна участь у реформуванні державного механізму, оновленні законодавства задля інтеграції України у світову та європейську правові системи, у поширенні правових знань, посиленні соціального захисту громадян.

Переконана, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть вам здобути ще більшу повагу українського народу, підвищити його довіру до вашої діяльності.

Бажаю вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядку, міцного здоров’я, особистого щастя, родинного добробуту на довгі роки!

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                 Н.Островська

«  Жовтень 2016  »