Головна » 6 листопада - День працівника соціальної сфери!
6 листопада - День працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери Красилівщини, ветерани  соціальної праці!

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України відзначають День працівника соціальної сфери.

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівника соціальної сфери!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі!

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій. Нехай посіяні вами зерна добра і милосердя завжди дають дружні сходи в серцях і душах людей!

З повагою голова районної

державної адміністрації                                                                                                Н.Островська

«  Листопад 2016  »