Головна » 6 грудня - День Збройних Сил України!
6 грудня - День Збройних Сил України!

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил України!

Вітаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Це величне свято – данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних Сил України теж є святі слова, які глибоко й переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові.

На жаль, сьогодні професія військовослужбовця стала дуже небезпечною, адже військові української армії, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Сила та міць українськoї держави – у єднoсті армії та нарoду. Прихід дo влади справжніх патріoтів сприятиме пoдальшoму фoрмуванню війська, висoкoгo прoфесіoналізму та патріoтичнoгo вишкoлу.

Висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Від щирого серця бажаю Вам і Вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Героям слава!

Голова районної

державної адміністрації                                                             Н.Островська

«  Грудень 2016  »