Головна » 3 грудня - Міжнародний день інвалідів
3 грудня - Міжнародний день інвалідів
  Щороку 3-го грудня ми відзначаємо Міжнародний день інвалідів (проголошено Генеральною асамблеєю ООН в 1992 році в кінці Десятиліття інвалідів на 47-й сесії у спеціальній резолюції. Проведення цього дня в Україні встановлено Указом Президента від 27.11.1993 № 566/93).
  У цей день ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з особливими потребами. Наш обов’язок – дбати про них, надати їм рівні з усіма мешканцями міста можливості. Адже ці люди володіють не тільки знаннями, а й високими вольовими і моральними якостями.
   Так 2 грудня, напередодні Дня інвалідів, до осіб з обмеженими можливостями, а саме до районного товариства інвалідів «Захист» завітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, голова районної ради Василь Пасічник, заступник міського голови Марина Слободянюк, щоб  висловити найтепліші слова привітань усім присутнім, на долю яких випали нелегкі випробування, побажати міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів у всіх  справах та починаннях.  Не оминулось і без нагороджень. Так, згідно спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради за активну життєву позицію, громадську діяльність та з нагоди Міжнародного дня інвалідів керівники району нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації з врученням  подарунків і квітів активістів районної організації інвалідів:

Загребельного Олександра Семеновича;

Зозулю Надію Григорівну;

Коваля Ігоря Олександровича;

Тиришкіна Вячеслава Олексійовича;

Шрамко Ларису Петрівну;

Янзюк Вікторію Миколаївну.

Також, слід зазначити, що усім нагородженим буде виплачено матеріальну допомогу у сумі 500грн. кожному.

Після привітань та нагороджень очільники району та міста поспілкувались з присутніми у формі запитань та відповідей.

«  Грудень 2016  »