Головна » 35-ти річчя святкує дошкільний навчальний заклад №10 "Золота рибка"
35-ти річчя святкує дошкільний навчальний заклад №10 "Золота рибка"
  Дитячий садок – це місце, куди мріє повернутися кожна доросла людина. Смачна їжа, солодкий сон, ігри та розваги – дітям комфортно і добре в таких закладах. За їх безпеку і розвиток відповідають досвідчені вихователі.

18 жовтня 2016 року колектив і вихованці дошкільного навчального закладу №10 „Золота рибка” Красилівської міської ради Хмельницької області урочисто відсвяткували 35-ти річчя від дня заснування закладу.

На день народження садочка завітали голова райдержадміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан, начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Олена Заїка, завідувачі інших дошкільних навчальних закладів міста та представники батьківського активу із вітаннями та подарунками.

З цієї радісної нагоди,  Ніла Василівна привітала колектив і вихованців ДНЗ № 10 „Золота рибка” зі славним ювілеєм, висловила вдячність вихователям за їх щоденну відповідальну працю у вихованні маленьких громадян – майбутнього нашої країни, побажала успіхів і добра, міцного здоров’я, родинного тепла. Солодкі подарунки та вазони стали ознакою поваги до вихователів та діток.

Міський голова Анатолій Жовтан подякував колективу дошкільного закладу за те, що постійно підтримують свій заклад у відмінному стані, вручив завідувачу Аллі Мартиновій Подяку виконавчого комітету Красилівської міської ради і квіти, а також подарував колективу садочку пилосос і монітор.

Також До працівників ДНЗ №10 „Золота рибка” з привітаннями та побажаннями звернулись представники батьківського активу, які подякували їм за турботу і увагу до маленьких вихованців.

Протягом свята дошкільнята дивували й радували гостей віршами, щирими піснями, веселими таночками.

На завершення святкування усіх присутніх чекав сюрприз у вигляді запашного золотистого короваю.

«  Жовтень 2016  »