Головна » 22 грудня - День енергетика
22 грудня - День енергетика

Районна державна адміністрація щиро вітає  вас з  професійним святом - Днем енергетика.

Енергетика  -  один  з провідних  секторів  вітчизняної економіки. З кожним роком  зростає  її роль  в забезпеченні  життєдіяльності  держави, функціонуванні народногосподарського комплексу, задоволенні побутових потреб людей.

Завдяки  вашій   невтомній   праці, професіоналізму,  відповідальності  та дисципліні створено розвинутий, потужний енергетичний комплекс. Введення в експлуатацію нових енергетичних потужностей, впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних енергосистем переконливо свідчать про високий потенціал енергетичної галузі України..

Впевнена, що ви і надалі  будете  забезпечувати подальший  розвиток  електричних мереж, надійне  електропостачання  споживачам,  розв’язання проблем енергозбереження району.

За все це  вам, шановні  енергетики,  висловлюю  щиру  вдячність.

З нагоди професійного свята бажаю вам, вашим рідним міцного здоров’я, щастя і  добробуту,  миру і злагоди, успіхів  у вашій  важливій  і почесній  праці.

Голова районної

державної адміністрації                                                                                Н.Островська

«  Грудень 2016  »