Головна » 21 листопада - День Гідності та Свободи!
21 листопада - День Гідності та Свободи!

Шановна громадо Красилівщини!

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди Дня Гідності та Свободи!

Цьогоріч ми відзначаємо третю річницю величного та доленосного свята для всіх українців, адже Президентом України, з метою утвердження в країні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору, 13 листопада 2014 року було підписано Указ „Про День Гідності та Свободи”, яким установлено в Україні День Гідності та Свободи, який щорічно відзначають 21 листопада.

Український народ, вже в сучасний період новітньої історії боротьби за утвердження Української державності, продемонстрував свою європейськість, гідність і прагнення до свободи. Мільйони наших співвітчизників на рідній землі і в багатьох країнах Європи та світу рішуче піднялися проти злочинного режиму, який хотів проігнорувати прагнення українського народу жити вільно і будувати своє життя на основі європейських демократичних цінностей. У перших лавах борців за нашу свободу були представники молоді. Герої „Небесної Сотні” віддали своє життя за честь, свободу та гідність Української держави.

Сотні представників Красилівщини разом із мільйонами кращих синів і дочок української нації на Майдані у Києві та в різних куточках української землі три роки тому заявили на весь світ, що більше не будуть покірними рабами і готові відстояти свою людську гідність і свободу Української держави.

У перші дні після перемоги Революції Гідності, наприкінці лютого 2014 року, зранена українська земля зіткнулася із підступною кремлівською агресією. Чимало представників Красилівщини сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України на сході нашої держави.

У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. Цю нашу справедливу боротьбу підтримує весь світ і Україна неодмінно переможе.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!

Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова районної

державної адміністрації                                                                          Н.Островська

«  Листопад 2016  »