Головна » 20 листопада - День працівників сільського господарства
20 листопада - День працівників сільського господарства

Шановні  працівники та ветерани агропромислового комплексу Красилівщини!

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята  -  Дня працівників сільського господарства!

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

В усі часи праця працівника сільського господарства була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію тваринництва по праву називають годувальниками.

Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі мир і спокій.

У цей святковий день ми маємо нагоду вклонитися матінці-землі і тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку!

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                  Н.Островська

«  Листопад 2016  »