Головна » 16 жовтня - День працівників харчової промисловості
16 жовтня - День працівників харчової промисловості
Шановні працівники та ветерани харчової промисловості Красилівщини!

З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші  вітання і слова заслуженої подяки за плідну  працю від  районної  державної адміністрації.

День працівника харчової промисловості у нашому районі вважають своїм професійним святом не тільки колективи підприємств, які давно відомі як виробники якісної харчової продукції, але і малі приватні підприємства.

Важливо відзначити те, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

Сьогодні ваша продукція стала справді конкурентоспроможною й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Переконана, що ви й надалі докладатимете всіх зусиль для нарощування виробництва, оновлення асортименту та поліпшення якості продуктів відповідно до світових стандартів.  Бажаю вам, вашим родинам добробуту, благополуччя, міцного здоров'я, мирного неба, творчої енергії, успіхів та здобутків.

Голова районної

державної адміністрації                                                         Н.Островська

«  Жовтень 2016  »