Головна » 15 грудня - День працівників суду
15 грудня - День працівників суду

Шановні  працівники  та ветерани

районного суду  !

Від імені  районної державної адміністрації щиро вітаю вас з професійним святом –  Днем  працівників суду.

Це свято символізує  повагу  держави  до незалежної судової влади, що стоїть  на  захисті  інтересів  людини і суспільства. Працівники суду  - це останній  рубіж  захисту  прав  і свобод людини, які гарантовані  Основним Законом -  Конституцією України.

У період стрімких змін у житті нашого суспільства працівники судової гілки влади Красилівщини з гідністю несуть своє високе звання, залишаючись гарантом захисту прав, свобод та інтересів земляків. Переконані, що авторитетний і високопрофесійний суддівський склад нашого району і надалі докладатиме максимум зусиль задля зміцнення демократичних засад судочинства, забезпечення неупереджених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

Завдяки вашій  сумлінності, принциповості  та високому  професіоналізму ви  робите вагомий  внесок  у зміцнення законності та правопорядку, підвищення рівня  правосуддя та дотримання прав  громадян у судочинстві.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра, благополуччя, миру  і злагоди, оптимізму та успіхів.

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                Н.Островська

«  Грудень 2016  »