Головна » Ні нелегальній праці!
Ні нелегальній праці!
Відбулось чергове засідання та обстеження ринків міста робочою групою по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників
Під головуванням заступника голови Красилівської районної державної адміністрації Ірини Морозович відбулось засідання робочої групи по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників.  На засіданні були присутні: Спеціальний Михайло Михайлович – старший дільничний інспектор Красилівського ВП ГУНП у Хмельницькій області, Григорій Зубрицький - головний  спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії управління Держпродспоживслужби в Красилівському районі, представники міської ради, Красилівської ОДПІ, відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
За результатами засідання вирішено продовжити реалізацію спільних заходів з місцевими органами влади щодо отримання реєстрів фізичних осіб, які здійснюють торгівельну діяльність.
Робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників провела обстеження закладів торгівлі центральної частини міста, в ході якого  надано рекомендації та роз’яснено вимоги чинного законодавства щодо використання  праці найманих осіб.

«  Липень 2016  »