Закон України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"

Постанова Кабінету Міністрів України №308 від 11 березня 2004 року "Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік 

План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік з доповненнями 


 


Розпорядження голови райдержадміністраціїї від 10.06.2013 №218/2013-р Про проведення конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району


Розпорядження голови райдержадміністраціїї від 07.04.2016 №117/2016-р "Про затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам" 


Розпорядження голови райдержадміністрації №468/2013-р від 01.11.2013"Про створення Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації" 


Розпорядження голови райдержадміністрації "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністратиівних послуг при Красилівській районній державній адміністрації"Реєстр власних регуляторних актів прийнятих Красилівською районною державною адміністрацією на 2017 рік


Реєстр власних регуляторних актів прийнятих Красилівською районною державною адміністрацією на 2016 рік (із внесеними змінами від 22.04.2016 року)План-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2017 рік

План-графік проведення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів на 2016 рік (із внесеними змінами від 22.04.2016 року)

Звіт про повторне відстеження результативності розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районної державної адміністрації Хмельницької області»

Звіт про базове відстеження регуляторного акта проекту розпорядження районної державної адміністрації "Про затвердження Положення про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"Звіт про здійснення державної регуляторної політики в Красилівському районі Хмельницької області за 2015 рік

 

       

  

На виконання вимог Закону України „Про засади  державної  регуляторної   політики  у сфері господарської діяльності”   забезпечується безумовне дотримання норм регуляторного законодавства України та проведена робота в цьому напрямку сприяє зменшенню регуляторного тиску на підприємницьке середовище. На  офіційному сайті райдержадміністрації функціонує сторінка „Регуляторна політика”, яка періодично оновлюється та наповнюється відповідною інформ

У Програмі підтримки малого та середнього підприємництва у Красилівському районі на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 20 березня 2015 року №4 визначено заходи щодо забезпечення дотримання регуляторними органами вимог щодо публічності та прозорості їх діяльності під час підготовки, прийняття, відстеження результативності і перегляду регуляторних

Протягом 2015 року проведено 8 засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва при райдержадміністрації, на яких розглянуті проблемні питання діяльності підприємницьких структур району, які потребують нагального врегулювання, зокрема: проект Програми підтримки малого і середнього підприємництва у Красилівському районі на 2015-2016 роки,  новації та зміни в оподаткуванню юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у 2015 році, зміни до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.

Здійснюється інформаційно-методична підтримка діяльності органів місцевого самоврядування з реалізації державної регуляторної політики у сфері підприємництва.Планування регуляторної діяльності Красилівської райдержадміністрації    здійснювалось відповідно до статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”. План діяльності  з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік було затверджено у грудні місяці 2014 року. У серпні місяці поточного року на офіційному сайті райдержадміністрації оприлюднено доповнення до плану.

Сьогодні роботу Центру надання адміністративних послуг згідно штатного розпису забезпечують 3 адміністратори та 1 керівник центру, який також виконує обов’язки адміністратора. В консультативному режимі беруть участь  представники адміністративних органів (відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства; служба у справах дітей; загальний відділ апарату Красилівської райдержадміністрації; реєстраційна служба Красилівського районного управління юстиції, Красилівський районний сектор управління державної міграційної служби України в Хмельницькій області, відділ Держгеокадастру у Красилівському районі). На постійній основі в приміщенні ЦНАПу здійснює прийом суб’єктів господарювання державний реєстратор Красилівського районного управління юстиції. Центром надається 99 видів адмінпослуг, з них 30 послуг документів дозвільного характеру.

Станом на 1 січня  2016 року адміністраторами ЦНАПу зарестровано 10564 звернення громадян та суб’єктів господарської діяльності, з них 191 документів дозвільного характеру. За результатами розгляду надано 9593 адміністративних послуг, в тому числі документів дозвільного характеру – 189, зареєстровано 139 декларації та направлено на доопрацювання  - 12. 70% від звернень громадян приділяється консультаціям.

На базі Красилівської ОДПІ створено Центр обслуговування платників, де створені максимально комфортні умови для надання комплексу послуг при отриманні дозвільних документів, довідок, податкових консультацій, також удосконалено процес приймання податкової звітності та забезпечено швидкий доступ до необхідної інформації. Зросла кількість платників, які подають звітність в електронному вигляді.

Інформації щодо проблемних питань розвитку малого підприємництва та регуляторної політики постійно висвітлюються в засобах масової інформації. Проводяться систематичні консультації з суб’єктами малого підприємництва, громадянами.   

Станом на 01 січня 2016 року, за даними державного реєстратора у Красилівському районі  на обліку знаходилося  1143  суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб.

Райдержадміністрацією та іншими органами виконавчої влади організовано надання консультативної допомоги підприємцям з метою підвищення їх правових знань при підготовці установчих документів для державної реєстрації.

Список посадових осіб відповідальних для здійснення державної регуляторної політики при райдержадміністрації

№ з/п Прізвище, ім'я, по батькові Посада Адреса Контактний телефон
1

Склонний Дмитро Васильович 

Перший заступник голови райдержадміністрації

м. Красилів, площа Незалежності,2 (адмінбудинок) кім. 302  

      4-23-01

2

Максимчук Наталія Василівна

Начальник відділу економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури  райдержадміністрації

м. Красилів, площа Незалежності,2 (адмінбудинок) кім. 218

4-42-10

привітання голови
...
Центр надання адміністративних послуг
Економіка та інфраструктура району
Комітет з конкурсних торгів
Соціально-економічний розвиток району
Likno Web Button Maker sample page
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0